Druk Ekosolwent i UV

Produkty

Falco Ekosolwent

Falco w konfiguracji Ekosolwent to rozwiązanie dla tych, którym zależy na najwyższej jakości druku, wyróżniającym się bogatą gamą kolorów i odwzorowaniem każdego szczegółu. Falco pozwala na druk na wielu powierzchniach – ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

Falco DTG

Dedykowany pakiet technologiczny, wydajność i jakość pracy, a przy tym przystępna cena. Falco w konfiguracji DTG to rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują kompleksowych rozwiązań dla swojego biznesu.

akcesoria ekosolwent

Wanna technologiczna

Wanna technologiczna WA4 służąca do procesu uszczelniania zadrukowanego wcześniej arkusza anodowanej blachy aluminiowej. Kompatybilna z drukarką Falco w konfiguracji Ekosolwent.

Gilotyna do blach

Urządzenie uzupełniające technologię druku w anodowanym aluminium. Służy do cięcia zadrukowanych arkuszy na żądany wymiar. Posiada wymienny nóż oraz docisk idealny do cięcia cienkich arkuszy aluminiowych.

akcesoria DTG

Stół DTG

Urządzenie skierowane do osób posiadających drukarkę Falco w wersji DTG. Upraszcza i przyspiesza proces drukowania na koszulkach, koszulach, bluzach i innych produktach tekstylnych.

Termoprasa

Urządzenie uzupełniające technologię druku na produktach tekstylnych. Przyspiesza proces utrwalania wydruku dzięki czemu produkt jest gotowy do użycia natychmiast po zaprasowaniu.

skontaktuj się