Akcesoria i zaopatrzenie – inne konfiguracje

akcesoria ogólne

Sprzęt komputerowy

Na życzenie klienta możemy zapewnić stanowisko do pracy z naszą maszyną – zarówno sam PC jak i pełen osprzęt pozwalający na rozpoczęcie pracy tuż po wdrożeniu naszych maszyn.

Podstawa pod Falco

Dedykowana podstawa pod maszynę Falco, która oprócz zapewnienia niezbędnej do druku stabilności posiada także schowek, pozwalający na przechowywanie materiałów związanych z obsługą drukarki.

Oprogramowanie graficzne

Oferujemy możliwość zakupu oprogramowania graficznego, umożliwiającego tworzenie zaawansowanych grafik lub szablonów, znacznie usprawniających pracę z maszyną.

akcesoria ekosolwent

Wanna technologiczna

Wanna technologiczna WA4 służąca do procesu uszczelniania zadrukowanego wcześniej arkusza anodowanej blachy aluminiowej. Kompatybilna z drukarką Falco w konfiguracji Ekosolwent.

Gilotyna do blach

Urządzenie uzupełniające technologię druku w anodowanym aluminium. Służy do cięcia zadrukowanych arkuszy na żądany wymiar. Posiada wymienny nóż oraz docisk idealny do cięcia cienkich arkuszy aluminiowych.

Termoformierka Vacu3d A4

Urządzenie skierowane do osób posiadających drukarkę Falco w wersji Ekosolwent. Zadrukowane arkusze HIPS lub PET poddane termoformowaniu pozwolą na tworzenie trójwymiarowych wydruków.

akcesoria DTG

Stół DTG

Urządzenie skierowane do osób posiadających drukarkę Falco w wersji DTG. Upraszcza i przyspiesza proces drukowania na koszulkach, koszulach, bluzach i innych produktach tekstylnych.

Termoprasa

Urządzenie uzupełniające technologię druku na produktach tekstylnych. Przyspiesza proces utrwalania wydruku dzięki czemu produkt jest gotowy do użycia natychmiast po zaprasowaniu.

skontaktuj się