Ekosolwent

FALCO – konfiguracja ekosolwent

zobacz wideo

Falco w konfiguracji Ekosolwent to rozwiązanie dla tych, którym zależy na najwyższej jakości druku, wyróżniającym się bogatą gamą kolorów i odwzorowaniem każdego szczegółu. Falco pozwala na druk na wielu powierzchniach – ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

cechy

fotograficzna jakość druku

Nieważne, na jakim materiale chcesz drukować. Każdy nadruk będzie wyróżniać się fotograficzną jakością, naturalnymi kolorami i odwzorowaniem nawet najmniejszych szczegółów. Zdziwi cię, że nadruki tworzone na podstawie grafiki lub zdjęć mogą tak bardzo odpowiadać oryginałowi.

druk na dowolnej powierzchni

Falco umożliwia druk na nieskończonej ilości materiałów. Blacha, drewno, sklejka, tworzywa sztuczne, a nawet beton – to tylko kilka powierzchni, które można wykorzystać. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia.

niezniszczalne wydruki w pełnym kolorze

Falco w konfiguracji Ekosolwent umożliwia drukowanie niezniszczalnych wydruków w anodowanych arkuszach aluminiowych. Wypróbuj Falco jako alternatywę dla frezowanych oznaczeń, jak i innych technologii wymagających dużej trwałości.

presonalizacja wydruków

W jednym przebiegu drukuj całą serię oznaczeń seryjnych dla różnych produktów – nie potrzeba do tego żadnej matrycy.

intuicyjna obsługa

Obsługi Falco nauczysz się w niecałe 15 minut. Przemyślana konstrukcja sprawia, że obsługa drukarki jest prosta i intuicyjna – nie trzeba być profesjonalnym operatorem, żeby móc korzystać z Falco. Cały proces nadruku kontroluje się przy pomocy jedynie dwóch przycisków, a w przypadku seryjnej produkcji – jednego. Maszynę można obsługiwać z wielu programów graficznych – zarówno profesjonalnych, jak i tych dostępnych w każdym komputerze.

komfort pracy

  • Koniec z zabrudzeniami podczas pracy. Dzięki wykorzystaniu butelek niekapiących już nigdy nie zachlapiesz siebie ani otoczenia atramentem. Dodatkowo czyszczenie stołu roboczego, jak i całego urządzenia jest proste i szybkie. Głowicę urządzenia można łatwo wyczyścić w automatyczny i półautomatyczny sposób.
  • Urządzenie podczas pracy tak cicho jak zwykła drukarka biurowa.

zobacz próbki

Tutaj możesz przejrzeć przykładowe realizacje druku na różnych powierzchniach, takich jak drewno, aluminium, tworzywa sztuczne.

Specyfikacja

ModelIMAGO FALCO
Format zadruku500 x 200 mm
Grubość mediówdo 150 mm
Technologia drukucyfrowa atramentowa, kolorowa
Ilość głowic1
GłowicaEpson Micro Piezo™
Liczba wkładów drukujących4
KoloryCzarny, Cyjan, Żółty, Magenta, opcjonalnie Biały
System atramentu7 różnych typów atramentu, w zależności od konfiguracji i porzeb.
Rozdzielczośćmax. 5760 x 1440 dpi , technologia zmiennej wielkości kropli od 3 pl.
SterownikMicrosoft® Windows 10,8,7
ZłączaUSB
Szerokość450 mm
Wysokość500 mm
Długość1050 mm
Waga40 kg
ZasilanieAC 220-240 V
Pobór mocy200 W
Gwarancja12 miesięcy (gwarancja producenta)
Panel sterowania3 przyciski + pokrętło
Szybkość druku w kolorze
Szybkość druku w mono
Obsługa kopiiTAK
Automatyczne wykrywanie przedmiotuTAK
Automatyczne podnoszenieTAK

skontaktuj się