Vulpes Ekosolwent

VULPES – ekosolwent

Vulpes umożliwia wydruk najwyżej jakości na praktycznie każdym podłożu. To innowacyjne rozwiązanie idealnie sprawdzi się w branży reklamowej, weselnej, czy turystycznej również w seryjnej produkcji. Sprawdź, jak Vulpes może rozwinąć Twoją firmę.

cechy drukarki vulpes ekosolwent

ekstremalnie wysoka jakość druku

Dzięki wykorzystaniu systemu 6 kolorów atramentu urządzenie Vulpes pozwala na druk w najwyżej jakości na niemalże każdym produkcie. Wydruki charakteryzują się żywymi barwami i idealnym odwzorowaniem szczegółów.

druk na dowolnej powierzchni

Vulpes umożliwia druk na nieskończonej ilości materiałów. Drukuj na: drewnie, tekturze, skórze, tworzywach sztucznych… i czym tylko chcesz! Wykorzystanie blach anodowanego aluminium pozwala na wytworzenie niezniszczalnych wydruków będących kolorową alternatywą dla innych oznaczeń jak np.: frezowanie.

trwałość w ciągłej pracy seryjnej

Dzięki trwałej konstrukcji, żywotnej głowicy oraz pojemnym butelkom na atramenty urządzenie doskonale sprawdza się w ciągłej pracy. Nie potrzebuje przestojów, co jeszcze bardziej zwiększa wydajność. Dodatkowo automatyczna dekoracja skraca znacznie czas produkcji. Ilość czynności w całym procesie jest ograniczona do minimum: wystarczy raz ustalić ilość wydruku danej grafiki, umieścić produkty na stole i uruchomić maszynę jednym przyciskiem.

komfort i wydajność pracy

Intuicyjne sterowanie i przemyślana konstrukcja sprawią, że praca będzie szybka i prosta. Druk seryjny obsługujemy zaledwie jednym przyciskiem. Urządzenie jest dostosowane do pracy w trudnych warunkach takich jak: zapylenie i wilgoć. Butelki z atramentami o pojemności 50 ml zapewniają wysoką wydajność bez potrzeby dolewania tuszu, a kontrolki komunikujące uprzedzą Cię jeśli zajdzie taka potrzeba.

bezbłędne precyzyjne pozycjonowanie

Ploter cukierniczy jest wyposażony w nowoczesny system umożliwiający w pełni automatyczne wykrywanie wysokości. Stół z niezmywalną linijką pozwala na dokładne umieszczenie produktu w miejscu zadruku. W przypadku druku małych produktów w dużych ilościach, można wykorzystać matryce dodatkowo przyśpieszające proces.

zobacz próbki

Tutaj możesz przejrzeć przykładowe realizacje druku na różnych powierzchniach, takich jak drewno, aluminium, tworzywa sztuczne.

Specyfikacja

ModelIMAGO Vulpes
Format zadruku650 x 320 mm
Grubość mediówdo 150 mm
Technologia drukucyfrowa atramentowa, kolorowa
Ilość głowic1
GłowicaEpson Micro Piezo™
KoloryCzarny, Cyjan, Żółty, Magenta, Light Cyjan, Light Magenta
System atramentu7 różnych typów atramentu, w zależności od konfiguracji i potrzeb.
Rozdzielczośćmax. 5760 x 1440 dpi
Zasilanie drukarkiAC 220-240 V, do 200W
ZłączaUSB
Waga60 kg
Gwarancja12 miesięcy (gwarancja producenta)
Obsługa kopiiTAK
Automatyczne wykrywanie przedmiotuTAK
Stabilny stół roboczyTAK
Niezmywalna linijkaTAK
Odporność na pył i wodęTAK

skontaktuj się