Druk Przemysłowy

Produkty

Aquila Nanosolwent

Specjalistyczny atrament o nanostrukturze penetruje wewnątrz chłonnego materiału. Urządzenie idealnie nada się do druku na drewnie, PCV, gumie, korku dając naturalne kolory. Wnikający w podłoże atrament odkształca się wraz z materiałem przez co wykorzystywany jest do druku na elastycznych produktach.

Aquila UV LED

Mała drukarka UV LED polskiej produkcji. To innowacyjne rozwiązanie do personalizacji, zamówień biznesowych i małych serii produktowych. Zaimplementowane w urządzeniu systemy chronią układ drukujący zachowując dużą trwałość i żywotność urządzenia.

Aquila Aluminium

To specjalistyczne urządzenie do kolorowego druku w anodowanym aluminium. Wykorzystywane do produkcji niezniszczalnych tabliczek znamionowych, paneli sterowniczych maszyn, oznaczeń budynków, czy magazynów. Wszędzie tam gdzie produkt musi być trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne.

Falco Aluminium

Falco w monochromatycznej konfiguracji do Aluminium jest idealnym narzędziem do tworzenia niezniszczalnych oznaczeń magazynowych bezpośrednio na miejscu u klienta.

skontaktuj się