Aquila Nanosolwent

innowacyjne rozwiązanie wykorzystujące technologię nanoatramentów

To idealne rozwiązanie do znakowania chłonnych materiałów takich jak: drewno, świeczki, skóra, czy korek.

cechy drukarki aquila nanosolwent

URZĄDZENIE DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Zastosowane w maszynie atramenty o nano-strukturze mają zdolność do wnika- nia w porowate podłoża, dzięki czemu wydruk jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Zaimplemento- wany system aktywnego suszenia przyspiesza odparowywanie rozpuszczal- nika pozwalając na szybszą penetrację atramentu w głąb podłoża. Tym samym przyczynia się także do znacznie zwiększe- nia nasycenia kolorystycznego wydruku.

ZNAKOWANIE CHŁONNYCH MATERIAŁÓW

AQUILA NANOSOLWENT świetnie sprawdzi się w zadruku materiałów i produktów takich, jak: spienione PCV, świeczki, korek, silikon, sklejka, czy drewno. W odróżnieniu od druku UV, atrament nanosolwent nie tworzy warstwy na powierzchni produktu, dzięki czemu możliwe jest znakowanie elastycznych, rozciągliwych i wyginających się przedmiotów bez obaw o zniszczenie wydruku.

przemyślana konstrukcja

Drukarka AQUILA NANOSOLWENT to urządzenie małoformatowe, pozwalające na realizację personalizowanych zamówień i tworzenie produktów na specjalne okazje. Maszyna sprawdzi się także podczas druków testowych w dużych firmach. Dzięki przemyślanej konstrukcji i łatwemu w obsłudze oprogramowaniu dostosowanie funkcji drukarki do dowolnego projektu jest bardzo proste.

EKONOMICZNA EKSPLOATACJA

Zużycie atramentów w czasie druku jest niewielkie, dzięki czemu koszty eksploatacji urządzenia są bardzo ekonomiczne. Zastosowany w drukarce system atramentów oraz dwa kanały głowicy drukującej przeznaczone na cleaner redukują problemy z zatykaniem się głowicy drukującej, pompki oraz pozostałych elementów eksploatacyjnych zwiększając żywotność układu drukującego

Specyfikacja

ModelIMAGO Aquila
Format zadruku32 cm x 65 cm
Grubość mediówdo 150 mm
Technologia drukudruk cyfrowy z wykorzystaniem kolorowych atramentów UV
Ilość głowic1
GłowicaEpson Micro Piezo™
KoloryCzarny, Cyjan, Magenta, Yellow lub wersja monochromatyczna
Rozdzielczośćmax. 5760 x 1440 dpi
Zasilanie drukarkiAC 220-240 V, do 200W
ZłączaUSB
System operacyjnyWindows 10/8/7
Środowisko pracy21-28oC, 35-60%
Waga60 kg
Oprogramowanie sterujące procesem drukuAcroRip V10
Gwarancja12 miesięcy (gwarancja producenta)

skontaktuj się