DTG

FALCO – konfiguracja DTG

zobacz wideo

Dedykowany pakiet technologiczny, wydajność i jakość pracy, a przy tym przystępna cena. Falco w konfiguracji DTG to rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują kompleksowych rozwiązań dla swojego biznesu.

cechy

dedykowany pakiet technologiczny

Dostarczamy dedykowane pakiety technologiczne, które ułatwiają i przyspieszają start w biznesie. Przykładowo – jeśli masz świetny pomysł na sprzedaż koszulek z nadrukiem, ale nie wiesz, od czego zacząć, służymy pomocą. W skład pakietu technologicznego wchodzi drukarka Falco, dedykowane stoły ułatwiające druk na koszulkach, prasa termiczna, podstawa pod koszulki, a nawet komputer.

wysoka jakość wydruku

Wydruki wykonane przy pomocy Falco wyróżniają się żywymi, naturalnymi kolorami i odwzorowaniem każdego szczegółu. Zdziwi cię, że nadruki tworzone na podstawie grafiki lub zdjęć mogą tak bardzo odpowiadać oryginałowi.

oszczędność czasu w druku seryjnym

Skróć czas produkcji w druku seryjnym dzięki opcji obsługi kolejki. Falco ogranicza ilość czynności w całym procesie do minimum: można raz ustalić ilość wydruku danej grafiki, a następnie wystarczy ustawiać produkty do zadruku na stole i uruchamiać maszynę jednym przyciskiem.

intuicyjna obsługa

Obsługi Falco nauczysz się w niecałe 15 minut. Przemyślana konstrukcja sprawia, że obsługa drukarki jest prosta i intuicyjna – nie trzeba być profesjonalnym operatorem, żeby móc korzystać z Falco. Cały proces nadruku kontroluje się przy pomocy jedynie dwóch przycisków, a w przypadku seryjnej produkcji – jednego.

Maszynę można obsługiwać z wielu programów graficznych – zarówno profesjonalnych, jak i tych dostępnych w każdym komputerze.

komfort pracy

  • Koniec z zabrudzeniami podczas pracy. Dzięki wykorzystaniu butelek niekapiących już nigdy nie zachlapiesz siebie ani otoczenia atramentem.
  • Czyszczenie stołu roboczego, jak i całego urządzenia jest proste i szybkie. Głowicę urządzenia można łatwo wyczyścić w automatyczny i półautomatyczny sposób.
  • Urządzenie pracuje tak cicho jak zwykła drukarka biurowa.

przystępna cena

Falco w konfiguracji DTG jest przystępna cenowo nawet dla małego, rodzinnego przedsiębiorstwa. Koszty eksploatacji maszyny nie są wysokie, inwestycja szybko się więc zwróci.

zobacz próbki

Tutaj możesz przejrzeć przykładowe realizacje druku na różnych powierzchniach, takich jak drewno, aluminium, tworzywa sztuczne.

Specyfikacja

ModelIMAGO FALCO
Format zadruku500 x 200 mm
Grubość mediówdo 150 mm
Technologia drukucyfrowa atramentowa, kolorowa
Ilość głowic1
GłowicaEpson Micro Piezo™
Liczba wkładów drukujących4
KoloryCzarny, Cyjan, Żółty, Magenta, opcjonalnie Biały
System atramentu7 różnych typów atramentu, w zależności od konfiguracji i porzeb.
Rozdzielczośćmax. 5760 x 1440 dpi , technologia zmiennej wielkości kropli od 3 pl.
SterownikMicrosoft® Windows 10,8,7
ZłączaUSB
Szerokość450 mm
Wysokość500 mm
Długość1050 mm
Waga40 kg
ZasilanieAC 220-240 V
Pobór mocy200 W
Gwarancja12 miesięcy (gwarancja producenta)
Panel sterowania3 przyciski + pokrętło
Szybkość druku w kolorze
Szybkość druku w mono
Obsługa kopiiTAK
Automatyczne wykrywanie przedmiotuTAK
Automatyczne podnoszenieTAK

skontaktuj się