Akcesoria i zaopatrzenie druku spożywczego

akcesoria ogólne

Sprzęt komputerowy

Na życzenie klienta możemy zapewnić stanowisko do pracy z naszą maszyną – zarówno sam PC jak i pełen osprzęt pozwalający na rozpoczęcie pracy tuż po wdrożeniu naszych maszyn.

Podstawa pod Falco

Dedykowana podstawa pod maszynę Falco, która oprócz zapewnienia niezbędnej do druku stabilności posiada także schowek, pozwalający na przechowywanie materiałów związanych z obsługą drukarki.

Oprogramowanie graficzne

Oferujemy możliwość zakupu oprogramowania graficznego, umożliwiającego tworzenie zaawansowanych grafik lub szablonów, znacznie usprawniających pracę z maszyną.

akcesoria spożywcze

Matryce

Na zamówienie klienta tworzymy matryce dopasowane do konkretnego produktu. Dzięki temu praca z urządzeniem jest jeszcze łatwiejsza i szybsza.

Tablet Graficzny

Oferujemy możliwość zakupu tabletów graficznych pozwalających przenieść pracę artystyczną do komputera oraz dekorować słodkości własnoręcznie wykonaną grafiką.

Wykrojniki

Na zamówienie klienta tworzymy w technologii druku 3d wykrojniki do masy cukrowej dostosowane do odpowiednich grafik.

zaopatrzenie

Atramenty spożywcze

W swojej ofercie posiadamy atramenty przeznaczone do branży spożywczej. Są to barwniki na bazie wody podobne do tych używanych na codzień w cukierniach. Powstały one zgodnie z rygorystycznymi normami UE dotyczącymi produktów spożywczych. Do atramentów dostarczamy także odpowiednie płyny czyszczące (cleanery).

Części zamienne i eksploatacyjne

W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie elementy, które ulegają eksploatacji. Zarówno części układu drukującego jak głowice czy elementy odpowiadające ze czyszczenie jak i wszystkie pozostałe części maszyny, które uległy awarii lub zniszczeniu.

skontaktuj się