Uncategorized

Drukarka spożywcza na weselach

Branża ślubna, jako rynek dla ploterów cukierniczych

Dynamiczny rozwój branży ślubnej oraz coraz większa konkurencja determinuje potrzebę pokazania się na rynku z nowym, wyjątkowym produktem. Co roku odbywa się blisko 200 tysięcy ślubów. Nawet teraz mimo globalnego kryzysu i ryzyka zakażenia branża ślubna przeżywa oblężenie, a młodzi chcąc zorganizować swój wymarzony dzień sięgają już po ostatnie wolne niedzielne terminy!

Tradycyjne słodkości z wykorzystaniem drukarki spożywczej

Ilość drobiazgów potrzebnych do zorganizowania idealnego wesela jest niezmiernie duża. Sprawia to, że w wielu miejscach i na wielu etapach organizacji znajduje się miejsce dla wykorzystania jadalnego wydruku. Tradycyjnie na każdym przyjęciu pojawia się słodki stół. Ploter cukierniczy umożliwia stworzenie wyjątkowych spersonalizowanych słodkości, dla urozmaicenia tradycyjnych wypieków. Na słodkim stole mogą pojawić się drobne rzeczy: babeczki, bezy, makaroniki i lizaki z wydrukowanymi inicjałami pary młodej dopasowane do klimatu konkretnego ślubu. Poza tym doskonale sprawdza się do dekoracji ciast pokrytych śmietaną, cukrem pudrem, polewą lustrzaną, czy galaretką. W ten sposób dochodzimy do weselnego tortu, na którym mogą pojawić się dowolne dekoracje utworzone poprzez wykorzystanie jadalnego wydruku! Takie ozdoby dopełniają idealnie ręczną pracę i zdolności cukiernika.

Nowe trendy na weselnych przyjęciach

Uruchamiając wyobraźnie jesteśmy w stanie wymyślić ogrom różnych weselnych dekoracji, stworzonych za pomocą plotera cukierniczego. Po pierwsze słodkie kartki z pierniczków z masą cukrową, które sprawdzą się idealnie jako alternatywa dla tradycyjnych zaproszeń, winietek na stoły, czy podziękowań dla gości. Izomalt jest genialny na zimowe wesela do tworzenia figurek na tort wyglądających jak prawdziwe lodowe rzeźby. Zadrukowane makaroniki można wykorzystać, jako podziękowanie dla gości weselnych, a zapakowane czekoladki z wydrukiem mogą być pomysłem na prezent dla młodych.

Coś czego jeszcze nie było?

Podsumowując drukarka spożywcza Imago FALCO jest idealnym urządzeniem, które pozwoli rozwinąć twój ślubny biznes oraz wprowadzić na rynek nowe, ciekawe produkty. Urządzenie jest na tyle małe, że mogłoby być zabrane na wesele i obok fotobudki wywoływać zdjęcia na słodkich podłożach. Nasz ploter cukierniczy to doskonałe narzędzie dla sal weselnych, fotografów, czy gadżeciarzy produkujących elementy oprawy weselnej. Umów się z nami na prezentację, a pokażemy Ci wszystkie możliwości!

Powiązane artykuły

Masz pytania dotyczące naszych produktów

Chętnie udzielimy Ci na nie odpowiedzi.

skontaktuj się z nami