akcesoria, stół dtg do drukarki Falco

Falco – konfiguracja DTG

Dedykowany pakiet technologiczny, wydajność i jakość pracy, a przy tym przystępna cena. Falco w konfiguracji DTG to rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują kompleksowych rozwiązań dla swojego biznesu.

cechy

Dedykowany pakiet technologiczny

Dostarczamy dedykowane pakiety technologiczne, które ułatwiają i przyspieszają start w biznesie. Przykładowo – jeśli masz świetny pomysł na sprzedaż koszulek z nadrukiem, ale nie wiesz, od czego zacząć, służymy pomocą. W skład pakietu technologicznego wchodzi drukarka Falco, dedykowane stoły ułatwiające druk na koszulkach, prasa termiczna, podstawa pod koszulki, a nawet komputer.

DTG, próbka druku na koszulce drukarka Falco
druk DTG na bluzce Falco

Wysoka jakość wydruku

Wydruki wykonane przy pomocy Falco wyróżniają się żywymi, naturalnymi kolorami i odwzorowaniem każdego szczegółu. Zdziwi cię, że nadruki tworzone na podstawie grafiki lub zdjęć mogą tak bardzo odpowiadać oryginałowi.

Oszczędność czasu w druku seryjnym

Skróć czas produkcji w druku seryjnym dzięki opcji obsługi kolejki. Falco ogranicza ilość czynności w całym procesie do minimum: można raz ustalić ilość wydruku danej grafiki, a następnie wystarczy ustawiać produkty do zadruku na stole i uruchamiać maszynę jednym przyciskiem.

komfort druku seryjnego Falco
komfortowa i intuicyjna obsługa drukarki Falco

Intuicyjna obsługa

Obsługi Falco nauczysz się w niecałe 15 minut. Przemyślana konstrukcja sprawia, że obsługa drukarki jest prosta i intuicyjna – nie trzeba być profesjonalnym operatorem, żeby móc korzystać z Falco. Cały proces nadruku kontroluje się przy pomocy jedynie dwóch przycisków, a w przypadku seryjnej produkcji – jednego.

Maszynę można obsługiwać z wielu programów graficznych – zarówno profesjonalnych, jak i tych dostępnych w każdym komputerze.

Komfort pracy

  • Koniec z zabrudzeniami podczas pracy. Dzięki wykorzystaniu butelek niekapiących już nigdy nie zachlapiesz siebie ani otoczenia atramentem.
  • Czyszczenie stołu roboczego, jak i całego urządzenia jest proste i szybkie. Głowicę urządzenia można łatwo wyczyścić w automatyczny i półautomatyczny sposób.
  • Urządzenie pracuje tak cicho jak zwykła drukarka biurowa.
komfortowe łatwe uzupełnianie wymiana tuszu w drukarce płaskiej Falco
akcesoria dla Falco w konfiguracji DTG

Przystępna cena

Falco w konfiguracji DTG jest przystępna cenowo nawet dla małego, rodzinnego przedsiębiorstwa. Koszty eksploatacji maszyny nie są wysokie, inwestycja szybko się więc zwróci.

Skontaktuj się z nami

Zobacz próbki

Tutaj możesz przejrzeć przykładowe realizacje druku na różnych powierzchniach, takich jak drewno, aluminium, tworzywa sztuczne.

Specyfikacja

ModelIMAGO FALCO
Format zadruku500 x 200 mm
Grubość mediówdo 150 mm
Technologia drukucyfrowa atramentowa, kolorowa
Ilość głowic1
GłowicaEpson Micro Piezo™
Liczba wkładów drukujących4
KoloryCzarny, Cyjan, Żółty, Magenta, opcjonalnie Biały
System atramentu7 różnych typów atramentu, w zależności od konfiguracji i porzeb.
Rozdzielczośćmax. 5760 x 1440 dpi , technologia zmiennej wielkości kropli od 3 pl.
SterownikMicrosoft® Windows 10,8,7
ZłączaUSB
Szerokość450 mm
Wysokość500 mm
Długość1050 mm
Waga40 kg
ZasilanieAC 220-240 V
Pobór mocy200 W
Gwarancja12 miesięcy (gwarancja producenta)
Panel sterowania3 przyciski + pokrętło
Szybkość druku w kolorze
Szybkość druku w mono
Obsługa kopiiTAK
Automatyczne wykrywanie przedmiotuTAK
Automatyczne podnoszenieTAK

ZDECYDOWANY? UMÓW SPOTKANIE