fbpx
IMAGO Printer IMAGO Printer

Serwis drukarek

Wypełnij formularz zgłoszeniowy, lub skontaktuj się z naszym serwisantem, w celu zlokalizowania i wyeliminowania usterki związanej z maszyną.
Dział serwisu

  Serwis i wsparcie

  Drukarki spożywcze współpracują z urządzeniami z Mac OS. Natomiast drukarki UV LED, Aluminium i Nanosolwent wyłącznie z komputerami z systemem Windows.

  Szkolenia dla naszych klientów realizujemy bezpłatnie w ramach wdrożenia maszyny.

  Za szkolenie, wdrożenie maszyny, naprawę oraz wsparcie techniczne na terenie polski odpowiada IMAGO. Poza granicami polski serwis i wdrożenie maszyn obsługują dystrybutorzy. Jeżeli w danym kraju nie mamy dystrybutora serwis obsługuje IMAGO w sposób zdalny.

  Kod HS to 84433910

  Tak, jest to możliwe ale ostateczna decyzja o tego typu naprawie będzie zależała od wstępnej telefonicznej weryfikacji problemu.

  Aby utrzymać maszynę w dobrym stanie przez długi czas należy codziennie czyścić maszynę.

  Wysyłka i dostawa

  Czas dostawy maszyny do klienta w Polsce wynosi około 4-6 tygodni. Jest to uzależnione od ilości zamówień jakie w danym momencie realizujemy, jeśli chciałbyś znać dokładną datę dostawy skontaktuj się z nami.

  Poznaj datę dostawy

   

  Dostawa zagraniczna może się wydłużyć ze względu na czas transportu.

  Maszynę dostarczamy osobiście lub zabezpieczoną w skrzyni wraz z wykupionym ubezpieczeniem.

  Transport samochodowy: Maszyna może być transportowana na standardowej palecie o rozmiarach 120 x 80.
  Wysokość paczki to ok 80 cm, a waga będzie zależała od ilości dodatkowych rzeczy zamówionych przez klienta (+ 5 kg do wagi maszyny).
  Transport lotniczy i transport morski: Maszyna może być transportowana w drewnianej skrzyni na palecie o rozmiarach 120 x 80. Wysokość paczki to ok 80 cm. Waga skrzyni z maszyną Falco to około 60kg, waga skrzyni z maszyną Vulpes i Aquila to około 80kg.

  Tak, transport maszyny jest zawsze ubezpieczony.

  Koszty transportu maszyny są uzależnione od miejsca dostawy. Żeby przeliczyć dokładne koszty transportu skontaktuj się z naszym ekspertem. Pamiętaj o podaniu miejsca, do którego maszyna będzie dostarczana.

  Poznaj cenę dostawy.

  Gwarancja

  Gwarancja udzielana jest na okres 12 miesięcy. Gwarancji nie podlegają części użytkowe które zużywają się w trakcie eksplantacji takie jak np.: gumowe rurki, waciki, gąbki.

  Głowica drukująca jest objęta 3 miesięcznym okresem gwarancji.

  Tak, można przedłużyć gwarancję na kolejne lata.

  Informacje o maszynach

  Nie, obecnie wszystkie nasze maszyny nie są wyposażone w moduł bluetooth ani Wi-Fi. Urządzenia wymagają połączenia kablem USB-B (kabel dostarczany jest razem z maszyną).

  Razem z maszyną dostarczamy: Pudełko x1; Kabel zasilający 2m 230V; Kabel USB A-B 2m;  Zestaw startowy atramentów; Puste zapasowe kartridże 4x10ml (Vulpes, Aquila x6); Woda destylowana – 100ml; Kostka IMAGO; Waciki bezpyłowe x20 szt.; Patyczki bezpyłowe x5 szt.; Klucz imbusowy 2mm; Klucz imbusowy 2,5mm, Strzykawka 25ml z zainstalowanym wężykiem TYGON S3 E3603 5cm; oraz dokumenty: Instrukcja, Karta gwarancyjna, Protokół odbioru.

  Wszystkie elementy eksploatacyjne i atramenty można zamówić bezpośrednio w naszej firmie, po kontakcie telefonicznym lub e-mail z działem handlowym oraz na stronie sklep.imagopirnter.com

  Przejdź do sklepu

  Do podstawowej obsługi maszyn spożywczych jest potrzebny komputer oraz prosty program graficzny. Polecamy korzystanie z programu Affinity Designer, ale jeśli posiadasz swój inny program graficzny również możesz z niego korzystać.
  Link do programu Affinity: https://affinity.serif.com/en-us/designer/

  Do obsługi urządzeń do druku UV LED, Aluminium oraz nanosolwent potrzebny jest komputer oraz program AcroRIP V10.

  Maszyna obsługuje każdy format pliku. Grafiki w dowolnym formacie (jpg,png,tiff) przed wydrukiem umieszczamy w programie graficznym.

  Maszyna jest prosta w obsłudze oraz w konserwacji. Urządzenie jest w stanie obsłużyć każdy pracownik po krótkim przeszkoleniu. Dodatkowo wymagana jest podstawowa umiejętność obsługi komputera.

  Dowolną grafikę lub zdjęcia zapisujemy na komputerze ściągając je z internetu lub nośnika danych typu pendrive. Wybraną grafikę otwieramy za pomocą programu graficznego ustawiając w odpowiednim miejscu pliku i drukujemy na drukarce.

  Tak, Jeśli chcesz nas odwiedzić i porozmawiać z naszym klientem napisz do nas maila na adres sprzedaz@imagoprinter.com żebyśmy mogli zorganizować dla Ciebie takie spotkanie.

  Atramenty do drukarek

  Przykładamy bardzo dużą uwagę do jakości oferowanych przez nas produktów dlatego, korzystamy tylko z certyfikowanych produktów, które spełniają najwyższe standardy jakości i są przeznaczone dla przemysłu spożywczego na całym świecie. Dystrybuowane przez nas atramenty posiadają certyfikaty poniższych organizacji:

  • FDA
  • BRC GS Food Safety
  • U PAREVE
  • IFS Food

  Zużycie atramentu uzależnione jest od czasu pracy drukarki i typu urządzenia im więcej drukujemy tym więcej zużywamy. Zazwyczaj zestaw atramentów wystarcza na około 2 miesiące użytkowania.

   

  Tak, można korzystać z atramentów innych producentów, ale wymagane jest wcześniejsze sprawdzenie ich i konsultacja z naszym technikiem. Korzystając z innych atramentów bez sprawdzenia możesz doprowadzić do zniszczenia maszyny co wiąże się również z utratą gwarancji.

  Atrament należy przechowywać wg. zaleceń producenta w oryginalnych, zamkniętych buteleczkach w zaciemnionym miejscu w temperaturze pokojowej. Barwnika nie należy wystawiać na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Atramenty należy wykorzystać do 12 miesięcy od momentu otrzymania przesyłki.

  Cennik usług serwisu drukarek IMAGO

   

  Wyślij zgłoszenie serwisowe
  UsługaCena netto PLN
  Dojazd do klienta za 1 km liczone w obie strony2
  Ryczałt dojazdowy na terenie Warszawy100
  Ekspertyza (koszt nie jest pobierany w przypadku zlecenia naprawy urządzenia lub w przypadku braku technicznej możliwości naprawy)100
  1 godz. pomocy zdalnej100
  1 godz. pracownika serwisu u klienta (liczona za każdą rozpoczętą godzinę)200
  Dodatkowa 1h szkolenia200
  Dodatkowy dzień szkoleniowy (do ceny należy doliczyć dojazd instruktora do klienta)1800
  Przegląd Falco (do ceny należy doliczyć dojazd instruktora do klienta)1000
  Przegląd Vulpes/Aquila (do ceny należy doliczyć dojazd instruktora do klienta)1000-1500
  Wysyłka maszyny w skrzyni (wraz z kosztem wysyłki skrzyni do klienta)1200
  Wypożyczenie maszyny zastępczej na czas serwisu (cena dotyczy jednego miesiąca wypożyczenia, cena nie zawiera dojazdu liczonego od najbliższego punktu serwisowego do miejsca świadczenia usług i z powrotem)2000
  Zmiana układu atramentowego1800

  Więcej informacji o serwisie drukarek IMAGO

  O serwisie drukarek IMAGO

  Dostarczamy części zamienne, narzędzia i wiedzę, które są niezbędne do prawidłowego i sprawnego działania tego typu drukarek.

  Serwis drukarek cyfrowych IMAGO zapewnia szybką obsługę klienta. Większość problemów rozwiązujemy zdalnie bez konieczności wizyty serwisanta od razu po zgłoszeniu. Dzięki temu skracamy lub eliminujemy przestoje maszyn.

  Niemniej jednak zalecane przez nas regularne przeglądy pomagają utrzymać urządzenie w dobrym stanie technicznym i zapewniają bezawaryjne działanie urządzeń przez długi czas.
  Gwarantujemy szybką i skuteczną naprawę sprzętu, a także szkolenia z zakresu jego obsługi i konserwacji oraz z technologii druku.

  Materiały eksploatacyjne

  W naszym sklepie są dostępne zestawy i pojedyncze atramenty do drukarek IMAGO.

  Istnieje także możliwość zakupu spersonalizowanych matryc do drukarek UV i drukarek spożywczych oraz innych akcesoriów dodatkowych ułatwiających pracę z drukarkami.

  Chętnie pomożemy w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych znaszymi drukarkami. ​Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania informacji i wsparcia technicznego.

  Części i podzespoły dostępne na miejscu

  Jako producent drukarek cyfrowych zapewniamy klientom szybki dostęp do części zamiennych.

  W przypadku uszkodzenia drukarki szybko, skutecznie i bezpiecznie naprawiamy podzespoły. Co więcej, oferujemy klientom wsparcie techniczne w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek usterek.

  ​Wypełnij formularz kontaktowy, a nasz technik skontaktuje się z Tobą.