O imago

o nas

Jesteśmy zgranym zespołem doświadczonych inżynierów, związanych z branżą druku od 2013 roku. W połowie 2019 roku postanowiliśmy połączyć siły, żeby wspólnie projektować i produkować innowacyjne drukarki typu flatbed. Nasze autorskie rozwiązania to nowa jakość na polskim rynku drukarskim.

Każdy członek naszego zespołu to specjalista w swojej dziedzinie. Imago Printer tworzą doświadczeni praktycy – i jednocześnie pasjonaci – druku cyfrowego.

Opracowując rozwiązania dla branży druku cyfrowego korzystamy z naszej wiedzy i chętnie sięgamy po możliwości, jakie oferują nowe technologie.

Nie lubimy dróg na skróty – drukarki typu flatbed, które oferujemy, to efekt czasochłonnych, szczegółowych badań i testów. Dzięki temu klient otrzymują solidne, wydajne i innowacyjne urządzenia drukujące

Doświadczenie i pasja pozwalają nam na tworzenie kompleksowych, autorskich rozwiązań – nie tylko maszyn drukujących typu flatbed, ale też urządzeń peryferyjnych i dedykowanych aplikacji. Nasze produkty są dopracowane pod każdym względem – począwszy od skomplikowanych rozwiązań technologicznych, a skończywszy na designie i wygodzie użytkowania.

Nieustannie rozwijamy technologię druku cyfrowego; testujemy nowe rodzaje atramentów i podłoża; badamy, jak można wykorzystać najnowsze technologie w branży drukarskiej. Projektujemy z myślą o tym, by nasze produkty przynosiły jak najwięcej korzyści biznesowych swoim właścicielom.

Chętnie dzielimy się swoją wiedzą. Klienci Imago Printer zawsze mogą liczyć na profesjonalne wsparcie członków naszego zespołu. Wierzymy, że równie ważne co dostarczanie innowacyjnych rozwiązań jest zapewnienie sprawnego, fachowego serwisu.

Cały proces produkcji drukarek odbywa się w Polsce, dlatego jesteśmy w stanie szybko reagować na zgłoszenia i służyć wiedzą i pomocą.

Z kolei osoby zainteresowane możliwościami naszych produktów są zawsze mile widziane w naszym warszawskim biurze. Chętnie odpowiemy na każde pytanie związane z oferowanymi przez nas urządzeniami, doradzimy i wykonamy niezbędne próby.

dlaczego imago ?

Jako firma oferujemy kompleksową obsługę klientów. Kierujemy swoją ofertę do Ciebie jeśli między innymi:

Szukasz pomysłu na własny biznes

Chcesz rozszerzać swój biznes o nowe obszary działalności

Chcesz w unikalny sposób oznaczać, dekorować lub wyróżniać swoje produkty

Posiadasz mały punkt reklamowy lub grawerski i zastanawiasz się, jak poszerzyć swoją ofertę

Jesteś cukiernikiem i chcesz wprowadzić do swojej oferty wypieki z personalizowanymi nadrukami

Prowadzisz punkt ksero i chcesz zaproponować klientom druk np. na gadżetach czy kalendarzach książkowych

skontaktuj się