Drukarki spożywcze

Tort Kubuś Puchatek 🍯 Druk spożywczy na torcie z polewą lustrzaną

odkryj druk spożywczy nowej generacji

Plotery cukiernicze to nowoczesne urządzenia pozwalające na wydruk w fotograficznej jakości na praktycznie każdym podłożu cukierniczym. Nasze maszyny są od podstaw zaprojektowane przez doświadczonych inżynierów związanych od wielu lat z branżą druku cyfrowego. Jesteśmy jedyną polską firmą produkującą plotery cukiernicze. Zadbaliśmy o najmniejsze szczegóły aby wyeliminować błędy konkurencji i wprowadzić na rynek dobry produkt, który pozwoli na rozwój polskiej branży cukierniczej.

poznaj nasze urządzenia

Falco

Nowoczesne urządzenie pozwalające na druk bezpośredni fotograficznej jakości na praktycznie każdym produkcie cukierniczym. To innowacyjne rozwiązanie opracowane przez polskich inżynierów sprawdzi się idealnie do dekoracji ciasteczek, monoporcji i małych tortów. Sprawdź, jak Falco może odmienić twój słodki biznes.

Dowiedz się więcej

Vulpes

Innowacyjny ploter cukierniczy dla większych potrzeb. To nowoczesne rozwiązanie pozwalające na dekoracje dużych tortów oraz ciastek i monoporcji w seryjne produkcji. Premiera już wkrótce! Sprawdź, jak Vulpes może zrewolucjonizować Twoją firmę.

Dowiedz się więcej

przykłady zastosowań druku bezpośrednio w cukiernictwie

Tutaj możesz przejrzeć przykładowe realizacje druku na różnych produktach spożywczych, takich jak ciastka, torty a nawet ser.

skontaktuj się