fbpx
IMAGO Printer IMAGO Printer

IMAGO na Targach Rema Days i Promo Show 2024

Autor wpisu Weronika Pęsiek
Data dodania

Nowe Horyzonty Druku z IMAGO na Targach Rema Days i Promo Show 2024

Z dumą reprezentowaliśmy nasze  technologie druku na targach Rema Days i Promo Show 2024. Od precyzyjnych drukarek UV LED po trwałe oznaczenia w anodowanym aluminium. Nasze produkty definiują przyszłość branży drukarskiej.

Prestiżowe Wydarzenia Branżowe: Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku Rema Days oraz Promo Show to wydarzenia, które są bez wątpienia kluczowymi punktami w kalendarzu branży reklamowej i poligraficznej. Rema Days, odbywające się od 2005 roku, to europejska przestrzeń dla przedsiębiorstw, które chcą poznać innowacje i najnowsze trendy w reklamie i marketingu. Promo Show, które w 2023 roku po raz pierwszy otworzyło się na drukarnie i producentów gadżetów reklamowych, jest miejscem, gdzie można nawiązać biznesowe kontakty i czerpać inspiracje z rynku reklamy, poligrafii, druku na tekstyliach i znakowaniu gadżetów reklamowych.

Demonstracja technologii Podczas targów zaprezentowaliśmy pełną gamę oferowanych przez nas technologii, co pozwoliło uczestnikom poznać, jak nasze rozwiązania mogą przyczynić się do wzrostu ich biznesu. Demonstracja precyzyjnych wydruków UV LED, naklejek DTF UV oraz trwałych oznaczeń w anodowanym aluminium zainspirowała naszych klientów i pozwoliła otworzyć nowe drogi do współpracy biznesowej.

Wiedza i Doświadczenie Nasz doświadczony zespół na miejscu, dzielił się wiedzą branżową i odpowiadał na pytania wymagających klientów, pomagając klientom w dopasowaniu technologii do ich indywidualnych potrzeb.

Innowacyjne Realizacje Specjalne realizacje, takie jak DTF UV, druk strukturalny i drukowane dekoracje cukiernicze, zaskoczyły klientów swoją innowacyjnością, mnogością zastosować oraz możliwościami tworzenia niezwykłych projektów, które można zrealizować dzięki naszym drukarkom.

Dlaczego warto wybrać IMAGO? Nasze drukarki UV LED to wybór numer jeden z wielu powodów:

  • Polska produkcja: Jesteśmy dumni, że nasze drukarki są produkowane w Polsce, co gwarantuje najwyższą jakość i niezawodność.
  • Precyzyjny druk małoformatowy: Nasze drukarki są zaprojektowane do wysokiej jakości drukowania na małych przedmiotach, zachowując przy tym każdy szczegół.
  • Personalizacja na wielu powierzchniach: Nasze drukarki radzą sobie z różnorodnością materiałów, umożliwiając personalizację niemal każdego produktu.

Rozwijaj swój biznes z IMAGO Drukarki UV LED od IMAGO Printer to nie tylko nowe możliwości personalizacji dla Twojej firmy, ale także partnerstwo, które wspiera Twój rozwój. Z IMAGO możesz wyróżnić się na rynku i zbudować silną markę.

Budowanie kontaktów biznesowych Targi były świetną okazją do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych i budowania realcji. W IMAGO wierzymy, że silne relacje są fundamentem sukcesu, a współpraca z nami otwiera drzwi do nowych możliwości i pomaga w rozwoju biznesu naszych klientów. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i już teraz zapraszamy na przyszłe wydarzenia!

Weronika Pęsiek

Social Media

Akcesoria do
drukarek

Zobacz naszą ofertę

Drukarki
IMAGO

Zobacz naszą ofertę

Inne polecane artykuły