fbpx
IMAGO Printer IMAGO Printer

Bankiet personalizowany – słodkości na eventy i przyjęcia biznesowe

Autor wpisu Dariusz Żebrowski
Data dodania

Planujesz bankiet, przyjęcie, imprezę firmową lub biznesową i zastanawiasz się co zrobić, aby były niezapomniane? Zastosowanie druku spożywczego może okazać się idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Dlaczego?

Personalizacja słodkości na eventy to najlepszy sposób na przykucie uwagi gości każdej zabawy. Jest ona możliwa między innymi za sprawą zastosowania technologii dostarczanej przez drukarki spożywcze i plotery cukiernicze.

Dekoracja drobnych wyrobów cukierniczych z wykorzystaniem ploterów cukierniczych IMAGO Printer jest niezwykle prosta i przebiega błyskawicznie. Nie musisz stosować tu żadnych elementów pośrednich. Wystarczy, że umieścisz słodkości na stole plotera i rozpoczniesz drukowanie. Możesz je kontrolować w prosty sposób za pomocą panelu sterującego, który jest umieszczony na urządzeniu.

Bankietówki – pomysły na proste dekoracje cukiernicze

Dzięki zastosowaniu drukarki do wydruków jadalnych, o unikatowe dekoracje możesz wzbogacić nie tylko torty, ale również bankietówki, monoporcje i makaroniki. Tak przygotowane desery na słodki stół bez wątpienia wzbudzą zachwyt wśród gości każdej imprezy, bankietu czy wesela.

Co najważniejsze, wydruki są wykonywane z zastosowaniem atramentów spożywczych, i tym samym są całkowicie bezpieczne. Ponadto barwniki spożywcze przeznaczone do ploterów cukierniczych Falco i Vulpes nie wpłyną na smak Twoich wyrobów!

Z urządzeniami IMAGO Printer możesz drukować bezpośrednio na powierzchni słodkości lub stworzyć toppery na tort, babeczki bądź muffinki. Bez problemu wykonasz także pozostałe dekoracje przestrzenne, takie jak figurki i inne ozdoby z masy cukrowej.

Słodki catering na eventy firmowe

Zależy Ci na zwiększeniu rozpoznawalności Twojej firmy cateringowej? Organizowanie imprez firmowych z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań dla tradycyjnych produktów, to klucz do sukcesu!

Dla pozyskiwania nowych klientów równie ważną kwestią jest możliwość personalizacji każdego z zamówień. Druk spożywczy na słodyczach pozwoli Ci na połączenie obu tych działań w jedną smakowitą całość.

Bankiet, na którym podasz bankietówki z oryginalnym nadrukiem jadalnym, bez wątpienia na długi czas zapadnie w pamięć gościom. Jeżeli na słodkościach dodatkowo zamieścisz logo swojej firmy, goście zapamiętają nie tylko samą imprezę, ale również jej organizatora. Może to dla Ciebie stanowić doskonałą okazję do zdobycia nowych klientów, a nawet partnerów biznesowych.

Personalizowane desery na słodki stół – nie tylko na bankiet

Słodki stół z personalizowanymi słodkościami to element, który sprawdzi się na imprezie niezależnie od okazji. Podczas gdy inne atrakcje na imprezy firmowe czy biznesowe mogą okazać się nietrafione, słodki stół sprawdzi się we wszystkich okolicznościach.

Za pomocą bezpośredniego druku spożywczego możesz ozdobić nawet najbardziej wymagające desery na słodki stół. Bankietówki, ciastka, pierniczki czy torty pokryte dowolnym podłożem cukierniczym z łatwością uzupełnisz nadrukami w fotograficznej jakości.

Wyjątkowe słodycze reklamowe – przez żołądek do serca każdego konsumenta

Ploter cukierniczy możesz wykorzystać również podczas seryjnej produkcji słodyczy reklamowych. Dzięki matrycom dostosowanym do urządzeń IMAGO Printer, w kilka chwil stworzysz wyjątkowe, personalizowane krówki, czekoladki, cukierki czy pierniczki.

Dla przykładu, z ploterem cukierniczym Falco w zaledwie 10 minut nadrukujesz dowolną grafikę na 100 sztuk drobnych wyrobów cukierniczych. Nadal zastanawiasz się, czy inwestycja w ploter cukierniczy jest dla Ciebie?

Inwestycja w ploter cukierniczy, czyli łatwy sposób na rozwój firmy

Druk w cukiernictwie cieszy się coraz większą popularnością. Możesz to zaobserwować szczególnie podczas bankietów, imprez okolicznościowych, firmowych oraz eventów biznesowych.

Druk spożywczy pozwoli Ci na podniesienie wartości sprzedawanych produktów nawet o 1000 zł w godzinę. Jeżeli weźmiesz to pod uwagę, odpowiedź na pytanie, czy inwestycja w ploter cukierniczy jest opłacalna, nasunie się sama.

Czy warto jednak zainwestować w urządzenie IMAGO Printer już teraz? Oczywiście! Szczególnie w obecnych czasach stosowanie innowacyjnych rozwiązań ma kluczowe znaczenie dla rozwoju biznesu. Jednym z takich rozwiązań jest jadalny nadruk samodzielnie zaprojektowanej grafiki na apetycznych słodkościach.

Dariusz Żebrowski

Social Media

Akcesoria do
drukarek

Zobacz naszą ofertę

Drukarki
IMAGO

Zobacz naszą ofertę

Inne polecane artykuły